Заняття 5.
Виселення малька на поле
Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг
Дати Виселення
Виселення малька на поле відбувається приблизно в середині травня, 10-15 травня. У поле переноситься мальок, який вже вилупився з ікри. Робити це треба, коли ночі стають теплішими, немає заморозків, середня температура повітря +10°C.

Деякі равлиководи пропонують мальок з інкубатора спочатку поселити у теплицю, а вже потім – виселити на поле. Ми вважаємо це мало доцільним, по суті, даремним витрачанням ресурсів та часу. Цілком реальна і дієва схема – переносити мальок з інкубатора одразу під щити на поле.
Переваги Купівлі Равлика у нас
Якщо ви купуєте малька у нас, ваші активні роботи починаються саме зараз.
У виселеного на поле малька повинна бути різниця у віці не більше 2-х тижнів в одному секторі. Тоді равлики ростуть однаково, їх легше годувати та доглядати за ними.
Процес виселення на поле краще організувати зранку або ввечері, щоб вберегти молодняк від сонця. Слід розуміти, що це дуже трудомісткий процес. На площу у 1 га поля для цього потрібно залучити працю 15 осіб, які будуть працювати 2,5-3 години. Але, звичайно, все залежить від організації процесу роботи.
Кількість равликів на одному щиті
Під кожен щит слід помістити 800-1200 равликів малька. Щоб вручну не рахувати, слід 1 раз відібрати таку кількість малька у мірку, зважити її, і далі за отриманою вагою і міркою виселяти всього іншого малька під щити.
Після виселення щодня зранку о 10:00 слід робити обхід поля та збирати мертвих равликів. Це той мальок, який не сховався під щит. Дуже важливо підтримувати чистоту поля: прополювати доріжки між секторами та навколо парканів від рослин, оскільки по них равлики можуть перелазити через паркани та розповзатися з поля. Забезпечити цей «прорив» равликів можуть і шкідники, наприклад, гризуни, які пошкоджують огорожу. Тож слідкувати за її цілісністю треба постійно, зокрема і вночі. Охорона ферми повинна обходити вночі сектори, щоб не допустити прориву равликів з поля.