Заняття 2.
Вирощування перко
Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг
Що таке Перко
Перко – це спеціальна агрокультура, яка буде основним кормом для равликів перші 1-1,5 місяці після виселення на поле. Це суміш пекінської капусти та ріпаку, яка вирощується штучно. Придбати насіння перко можна у нас. Завозиться воно з Німеччини, Польщі, Литви.
Дуже Важлива частина Вирощування
Перко дуже важливе на початку вирощування равлика в полі. Це – перша їжа малька, якого перенесли з інкубатора на щити на полі. Його можна порівняти з материнським молоком для дитини. Коли мальок трохи підросте, йому будуть поступово додавати комбікорм, який з часом стане його основною їжею. Але виселяти равлика на поле без наявного там перко не можна, це дуже важливо розуміти.
Техніка Посіву Перко
На момент виселення малька висота перко на полі має бути десь по кісточки. Після того, як поле вирівняли, його слід засіяти перко. Зробити це треба за 2-4 тижні до виселення равлика, тобто у середині-наприкінці квітня. Перко любить тепло, буде активно рости, якщо ночі вже будуть теплими (якщо середня температура повітря вночі буде +10°C).
Захисні Властивості Перко
Крім того, перко є не лише їжею для равлика. Ця рослина ще й захищає його від вітру, сонця та затримує вологість. Тобто допомагає створити сприятливі умови для відгодівлі та зростання равликів у полі.