Заняття 1.
Підготовка землі
Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг
Період виселення на поле
Вилупленого з ікри малька переносять (виселяють) на поле для подальшої відгодівлі. Роблять це в середині травня (10-15 травня). Росте в полі равлик впродовж 4-5-ти місяців, після чого відбувається збір урожаю.
Аналіз Грунту
Перш ніж остаточно визначитися, де будуть вирощуватися равлики, слід провести аналіз ґрунту на радіоактивні речовини. Це можна зробити у Держпродспоживслужбі. Також ми рекомендуємо проконсультуватися з місцевим агрономом про те, як саме слід обробити та удобрити ґрунт під посів культури, подібної до ріпака (перко).
Підготовка Грунту
Щоб виселити малька в поле, воно повинне бути ретельно підготоване заздалегідь. Слід чітко розуміти, на якій площі равлик буде вирощуватися в поточному сезоні. Це повинна бути огороджена територія, засіяна спеціальною культурою перко (про це далі більш детально), на якій повинні бути виконані усі підготовчі роботи.
Зимовий Період
Отже, коли сходить перший сніг, а середня температура ґрунту +6оС, виділену під розведення равликів земельну ділянку слід зробити ідеально рівною, позбавити від ям, горбів. Це треба для того, щоб равлик не губився в землі, особливо у період дощів. Оскільки плавати він не вміє, у калюжах він буде просто тонути. Починаючи вперше подібні роботи, слід орієнтуватися на місцевих фермерів чи агрохолдинги. Професіонали, які щороку починають посівну кампанію, роблять це вчасно, враховуючи всі кліматичні особливості регіону. Тож якщо аграрії вийшли в поле, час і вам взятися за свою землю.
Техніка для Вирівнювання
Вирівнюється поле за допомогою важкої техніки: бульдозера, грейдера, екскаватора JCB та с/г техніки: дисків, фрези, культиватора. Насправді, все дуже індивідуально: залежить від початкового стану земельної ділянки, особливостей місцевого ґрунту. Вимога одна – поле під равликів має бути рівним.