Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг
Заняття 5.
Ринки збуту равликів
Активний Експорт
Найбільш активно равлики експортуються у країни Західної Європи: Францію, Іспанію, Португалію, Італію. Крім того, на м'ясо равлика все більш активно звертають увагу такі країни світу, як Японія, США, арабські держави. За даними Офісу просування експорту України, у 2018 році найбільше равликів, придатних для харчування, імпортували такі країни, як: Франція, Іспанія, Італія, Китай, Португалія, США.

Готових до вживання або консервованих равликів у 2018 році найбільше імпортували Франція, Японія, США, Бельгія, Німеччина, Канада.
Ринок Європи
У європейських країнах продаються консервовані равлики та страви з равликів, готові до вживання. Також м'ясо равликів входить до складу крем-паст. У Європі равликів ще використовують у випічці.
Ринок Азії
В країнах Азії равликів продають у вигляді охолодженого та замороженого філе, вони входять до складу готових харчових продуктів(локшина, супи, соуси з равликами).
Равликовий Слиз
Окреме місце посідає равликовий слиз (муцин), який використовується у косметології, а також у фармацевтиці. Найбільше муцину потребує Південна Корея, яка виробляє та продає косметологічні засоби по догляду за шкірою на його основі.