Заняття 4.
Види їстівних равликів
 
Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг
Початок Вживання Равликів
Вживати у їжу м'ясо равликів почали ще стародавні римляни. Вони навіть мали спеціальні «равликові» сади, де годували равликів ароматичними травами, щоб ці тварини досягли необхідного розміру та мали особливий смак і аромат. У Франції та Італії равликів з давніх-давен збирали у лісах. Хоча зараз робити це у більшості європейських країн заборонено через шкоду, яку це чинить природній екосистемі.
Затребувані на ринку равлики Низький вміст жирів
Найбільш затребувані на ринку равлики 2-х видів: HelixAspersaMuller та HelixAspersaMaxima. Саме їх вирощують з використанням промислових потужностей. На нашій фермі ми вирощуємо равликів HelixAspersaMuller, які мають вишукані смакові якості, вони найменш вибагливі у приготуванні, зберіганні та транспортуванні.
Helix Aspersa Muller
Це маленький сірий равлик. Раковина дорослого Muller сягає 30-45 мм в діаметрі. Ці равлики мають чудовий смак, не потребують попередньої обробки перед споживанням. Їх можна готувати у мушлі, не відрізаючи шлунок. Близько 80% європейських равликових ферм вирощують саме цей вид равликів. Слиз Muller використовують у косметології та фармацевтиці.
Helix Aspersa Maxima
Це великий сірий равлик, розміри якого майже вдвічі перевищують Muller. Смачний, але потребує попередньої обробки перед споживанням.
Helix Pomatia, або виноградний равлик
Не вирощується на фермах. Він поширений у дикій природі Європи. Проте у багатьох європейських країнах заборонено збирати дикого равлика. Helix Pomatia має менш вишукані смакові якості, ніж Muller та Maxima