Заняття 1.
Склад м'яса равликів
На першому занятті ви самостійно ознайомитесь зі складом м'яса равликів та змістом поживних речовин. Після вивчення матеріалу, ви будете мати чітку уяву
про користь продукту для організму людини.
Високий вміст білка
Білок – це будівельний матеріал людського організму.
Він розщеплюється до амінокислот, які є дуже важливими для м'язів, шкіри, кісток, елементів крові, тканин організму. Білок до людини надходить з харчових продуктів, ось чому вживання білкової їжі таке важливе.За вмістом білка, який гарно засвоюється організмом, м'ясо равликів можна порівняти з рибою, м'ясом тварин, птиці, морепродуктами та іншими продуктами, з якими до організму потрапляє білок тваринного походження.
Низький вміст жирів
Очевидною перевагою є низький вміст жирів у м'ясі равлика, що робить його дієтичним продуктом. На 100 г лише 1,4 г жирів. Холестерину в м'ясі равлика 50 мг. Виходячи з наведених вище даних, можна сміливо констатувати той факт, що м'ясо равлика – це дієтичний продукт з невеликим вмістом холестерину.
Вітамін В4
Равлик має велику концентрацію холіну – вітаміну В4, який нормалізує обмін жирів та холестерину в організмі. Холін нормалізує рівень холестерину в крові, а також захищає клітини печінки від токсинів, перешкоджає утворенню каменів у жовчному міхурі. Отже, вживання м'яса равлика є чудовою профілактикою атеросклерозу, хвороб печінки, шлунково-кишкового тракту.
Вітамін Е, Магній, Мідь


М'ясо равлика, у порівнянні з іншими продуктами тваринного походження, має високий вміст вітаміну Е, знаменитого своїми антиоксидантними та протизапальними властивості. Вітамін Е вважається вітаміном молодості та краси.

Равлик багатий на магній, який бере участь в енергетичному та електролітному обміні. Це природний антистресовий фактор. Тож равликів рекомендовано вживати для профілактики й боротьби зі стресом.

Крім того, в цьому продукті високий вміст міді, яка бере участь в процесах кровотворення, синтезі меланіну, передачі нервових імпульсів.

Дефіцит міді викликає деформацію скелета, погіршення роботи опорно-рухового апарата.
Вітаміни А, B, РР, Калій, Сірка, Фосфор, Залізо, Селен, Цинк, Залізо, Селен
В м'ясі равликів є вітаміни А, групи B, РР, калій, сірка, фосфор, залізо, селен, цинк. Залізо з цього продукту гарно засвоюється організмом завдяки наявності у складі равликів міді.

Слід окремо зупинитися на наявності у складі равликів такого важливого мікроелемента, як селен. Він захищає клітини від пошкодження вільними радикалами та важкими металами.

Селен має протипухлинні властивості, покращує функції печінки, забезпечує захист та рухливість сперматозоїдів.

Високий вміст у равликовому м'ясі вітаміну Е покращує засвоєння селену організмом.
Загальна користь продукту

Оптимальне поєднання вітамінів та мікроелементів в одному продукті дозволяє говорити про те, що всі вони приносять максимальну користь функціонуванню людського організму.

Отже, м'ясо равлика можна рекомендувати як один з основних харчових продуктів, джерело білку тваринного походження. Страви на його основі будуть корисні людям:
із зайвою вагою;

із серцево-судинними хворобами;
захворюваннями органів травлення, печінки;
опорно-рухового апарату; сексуальними розладами;проблемами із заплідненням.

Вживання равликів покращує сексуальну та репродуктивну функцію організму, сприяє омолодженню, покращенню метаболізму.

Close
У вас є які-небудь питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з Умовами надання послуг