ПРАВИЛА ТА УМОВИ

Доставлення
За тарифами «Нова Пошта»
Доставлення товару здійснюється компанією «Нова Пошта» за схемою Відділення - Відділення, для цього при реєстрації або оформлення замовлення вам необхідно вказувати зручний для Вас номер відділення «Нова Пошта» в відповідних полях.
Номер ЕН клієнт отримує на наступний день після відправлення до 12-00 годин дня в SMS повідомленні на номер, вказаний при оформленні замовлення.
При отриманні відправлення в відділенні «Нова пошта» буде необхідний документ, що засвідчує вашу особу (паспорт, водійські права і т.п.).

За тарифами «Укрпошта»
Вибираючи доставлення "Укрпошта" необхідно вказувати індекс в адресі доставлення.
В обласні центри України доставлення займає 4 - 6 днів, в інші міста залежить від їх віддаленості від обласного центру.
Повернення та обмін
Повернення Товару неналежної якості:
 • Під товаром неналежної якості мається на увазі товар невідповідного смаку, запаху, або терміну придатності. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті Продавця. Відмінність оформленого Товару від заявленого на сайті Продавця, не є ознакою неналежної якості Товару та /або неможливості використання його за призначенням.
 • Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Покупцем в момент отримання товару.
 • Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості,комплектності та товарного вигляду не приймаються.
 • Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
 • Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого Товару, банківським переказом, шляхом перерахування на банківську карту (Карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня).
 • Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.
  Залишились питання?
  Всі права захищені - 2021 VOLUTEE ©
  Задайте їх нам у письмовій формі і ми зможемо не тільки детально відповісти, але й надати всі необхідні уточненння та доповненння