ПРО КОМПАНІЮ
Ми віримо, що саме наше ставлення робить продукт смачним та докладаємо максимум зусиль, сповідуючи головне правило шедеврального смаку – досконалість його інгредієнтів.
НАШІ ПРІОРИТЕТИ
Ми розуміємо і поважаємо сировину, з якої виробляємо продукт, піклуємось про
землю, людей і тварин, з якими працюємо,
постійно винаходимо нові шляхи розвитку
та завжди переосмислюємо свій досвід,
розробляючи унікальні технології.
НАША МІСІЯ
Виробляти найкращі продукти з равлика, сформувати культуру їх споживання в Україні, та поширити обізнаність про високу якість українських продуктів
в усьому світі.
Компанія VOLUTEE вирощує та переробляє понад 300 тонн їстівних равликів Helix aspersa Мюллер на рік та виробляє 4 види кінцевого продукту:
  • свіжі равлики
  • заморожене філе равликів
  • заморожені фаршировані равлики (Ескарго)
  • заморожені Равіолі
  • ікра равлика
Наша компанія має власну ферму з вирощування равлика, об'єднану з виробництвом по переробленню сировини, та забезпечує повний контроль всіх виробничих процесів: від збору врожаю до виготовлення кінцевого продукту.
Підприємство оснащене ефективними виробничими процесами, які
відповідають галузевим стандартам:
  1. Бактеріологічний контроль сировини, інгредієнтів та готової продукції
  2. Сувора гігієна відповідно до стандартів
  3. Високі продуктивні потужності, здатні впорається впоратися з
  4. Автоматизований контроль відстеження партій і стандартизована логістика SSCC
Безпечне виробництво в поєднанні з ретельним добором якісного поголів'я і органічними умовами вирощування стада - основа нашої діяльності.
Забезпечення
обсягів
Наш досвід роботи і стабільна репутація дозволили нам налагодити зв'язки в інших фермерських господарствах і забезпечити необхідний обсяг закупівель продукту незалежно від рівню врожаю.
Виробництво
стабільної якості
Ми виробляємо продукцію, сертифікованої якості відповідно до стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000:2018.
Всі виготовлені партії проходять перевірку на дотримання вимог безпеки державними органами ветеринарного контролю.
Розумний
продукт
Всі етапи обробки сировини, включаючи етап повторної очистки, повністю виконуються вручну.
ЧИСТА ЕТИКЕТКА
Равлик - це їжа, тому вся наша продукція підлягає санітарно-гігієнічному контролю, контролю якості та сертифікації. Наш продукт не містить токсинів, паразитів, інгредієнтів з літерним кодом E і консервантів та відповідає вимогам використання органічного вмісту й відсутності ГМО-компонентів.

Завдяки традиційному вирощуванню наших равликів без хімічних і біологічних додавань, продукція Volutee є одним із найбільш екологічно чистих варіантів білків тваринного походження, який ви можете обрати на сьогодні.
ВИГІДНА СПІВПРАЦЯ
Оскільки ми знаємо про равликів майже все, ми пропонуємо найбільш інноваційні рішення підприємствам харчової промисловості та гуртової торгівлі, наприклад, ресторанам й супермаркетам.

Де ви можете нас зустріти? У меню ресторанів або на полицях супермаркетів, під власним брендом або під маркою торговельної мережі, в складі полуфабрикатів, або вишуканих страв високої кухні.

Завдяки першокласній дистрибуції та зберіганню, наші равлики настільки свіжі, як і через кілька годин після збору врожаю.
СТРАТЕГІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
Сьогодні все більше равликів, якими харчується людство, вирощуються на фермах. Це позбавляє дику природу від певного тиску.

Але, тільки 3% спожитих равликів є фермерськими. Велика частина попиту ще задовольняється їх збором у дикій природі, який порушує екологічний баланс в навколишньому середовищі.

Своєю діяльністю ми зберігаємо фермерську екосистему: відбираючи кращі сорти для розведення, піклуючись про органічне вигодовування і вільний випас тварин.
Залишились питання?
Всі права захищені - 2021 VOLUTEE ©
Задайте їх нам у письмовій формі і ми зможемо не тільки детально відповісти, але й надати всі необхідні уточненння та доповненння